У Винниках проводять осінню обрізку дерев

20171201_083756

На замовлення Винниківської міськрада у місті проводять обрізку аварійних, сухостійних дерев та їх формування.

«Роботи виконано уже на кількох вулицях міста, таких як: вул.Злагоди, вул.Івана Франка, вул.Галицька, вул. Козацька, вус.Стуса, вул.Стрілецька, вул.Шевченка, вул. Сухомлинського (біля дитсадка)», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Омоложують, видаляють сухостої та зрізають гілля поблизу ліній електромереж у скверах та на вулицях міста, на замовлення Винниківської ради – “Зелене місто”, ВКП «Добробут» та ТзОВ «Деревій».

Нагадаємо, зрізка та формування дерев проводиться на підставі актів, складених Інспекцією благоустрою м.Винники спільно з Державною екологічною інспекцію у Львівській області.

14.2017