05.12.2016

У Винниках проводять енергоаудит навчальних закладів

20161202_153222

На замовлення Винниківської міськради проводять заміри і готують звіти енергоаудиту по ДНЗ №156, СЗШ №47 та СЗШ №29.

Фахівці ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» досліджують:

• – стан системи теплопостачання (продуктивність роботи котельного господарства і мережі теплопостачання) будівель;
  • – стан вентиляційної системи будівель;
  • – тепловтрати будівлі (стіни, дах, вікна та зовнішні двері) з допомогою тепловізійної техніки, а також герметичність приміщень з допомогою технології “аеродвері” (дає можливість з’ясувати через які конструктивні елементи будівлі неконтрольовано втрачається тепло);
  • – вологість і температурний режим у всіх приміщеннях школи;
  • – рівень електроспоживання у будівлях навчальних закладів.

«Енергоаудит будівель є однією з обов’язкових умов для подачі проектів на конкурс, який оголошується в межах загальноєвропейської ініціативи Угода мерів, членом якої є також місто Винники, – пояснює начальник відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм Роман Хім’юк. – Переможці конкурсу мають можливість залучати кошти на реалізацію проектів з енергозбереження, тепломодернізації та підвищення енергофективності в приміщеннях та будівлях».

Нагадаємо у цьому році ВМР прийняла План дій зі сталого енергетичного розвитку міста Винники, Львівської області на 2016-2020рр.

Окрім того, в продовж двох останніх тижнів, для усіх школярів 6-11 класів м.Винники, Громадською організацією “Інститут активної громади” у партнерстві із ЛММГО “Золота молодь Винник” проводяться інтерактивні заняття “Споживаємо і використовуємо енергію розумно”. Проект реалізовується за підтримки Британської ради, ГО “Інститут суспільних ініціатив” та Винниківської міськради.

Христина Мамчур

20.2017