09.04.2017

У Винниках провели молебень за збереження спадщини Андрея Шептицького

20170409_150607

Громада Винник, просвітяни, священнослужителі і міська влада молились на історичному місці, яке ідентифікують зі стежкою митрополита Андрея Шептицького у Винниках.

За намір створення об’єкта, який повинен стати важливим для українського народу, окрасою Винник та водночас збереженням спадщини митрополита молились поблизу гори Шипшина сьогодні, 9 квітня.

Молитовний намір виголосили: протоієрей Іван Духнич, декан Винниківського протопресвітерату, о. Тарас Чорний – адміністратор парафії Святого Миколая с. Чишки, парох храму Святої Параскеви с.Лисиничі о. Михайло Тимків, який водночас є і капеланом при військовому госпіталі, парох храму Воскресіння отець Петро Паньків, парох храму свв.рівноапостольних Володимира і Ольги отець Василь Петрик та відповідальний за душпастирство молоді спільноти св. Івана Боско (Винники) отець Григорій Швед.

Лютий

19.2018