13.05.2016

У Винниках проведуть спортивно-розважальні змагання за програмою «Kids For Peace» серед команд дітей з місцевих шкіл

11313080_825520094193483_2418062970442698022_o

Благодійний фонд “Спорт заради Миру”, Винниківська міськрада проведуть спортивно-розважальні змагання між командами учнів з місцевих шкіл 16 травня у Вайнберг-парку за програмою «Kids For Peace» (Діти заради Миру)

Захід відбудеться 16 травня з 11.00 год. у Вайнберг-парку

«Ця видовищна спортивно-розважальна програма спеціально розроблена з використанням сучасних методик та технологій для пропагування здорового способу життя серед учнів молодшої школи, віком 7-10 років», – розповіла координатор акції Наталія Марштіашвілі.

Під час акції волонтери проекту поширять інформаційні матеріали проекту «Я не дякую хабарем» (листівки, футболки та браслети із слоганами проекту).

Загалом у заході візьмуть участь 120 винниківських учнів .

Дітей розділять на 12 команд по 10 учасників.

Всі учасники отримають спеціальні заохочувальні призи

Зазначимо, “Спорт заради Миру” (SportForPeace) – благодійна організація, що провадить свою діяльність у сфері популяризації масових видів спорту та пропагування здорового способу життя як універсального інструменту у досягненні миру, терпимості та взаєморозуміння у суспільстві, вихованні патріотично-свідомої здорової нації та інтеграції України в світове співтовариство. Серед основних проектів організації є: Run for Peace, Kids for Peace, Color Run тощо.

Програма «Діти заради миру» є соціальним проектом та реалізується Благодійним фондом «Спорт заради Миру» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти та науки України.

Проект «Я не дякую хабарем» створений для громадської підтримки тих категорій громадян, що відмовляються підтримувати традиційну (побутову) корупцію у Львівській області. Його виконує ГО «Інститут масової інформації» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Львівської обласної державної адміністрації.

Share on Facebook28Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2017