04.03.2017

У Винниках пройшов ІІ Відкритий Чемпіонат Львівської області з корфболу

WIN_20170304_14_22_29_Pro

Львівська обласна федерація корфболу провела ІІ обласні змагання серед школярів 2003-2004 р.н. у СЗШ№29 м.Винники.

У змаганнях взяли участь представники 6 населених пунктів: Винники, Львів, Івано-Франківськ, с.Острівець (Івано-Франківська обл.), Бартатів та Дрогобич.

«Дякуємо вам і вашим тренерам, які вчать вас цьому незвичайному виду спорту, я б навіть додав – надзвичайному, бо він насправді такий тонкий в своїй суті і структурі, практично безконтактний і безбойовий, а приносить максимум задоволення», – наголосив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Слова вдячності також висловили директору школи Оксані Верхівській за теплий прийом.

У підсумку усі учасники отримали грамоти за участь, переможне 1 місце зберегла за собою львівська команда, а 2 і 3 розділили винниківські команди.

Share on Facebook8Share on Google+0Tweet about this on Twitter

21.2018