22.04.2016

У Винниках пройде екуменічна екологічна Хресна Хода у вишиванках

ekolohichna3hresna3hoda_

Винниківська міськрада спільно з отцями місцевих церков запрошують винниківчан у вишиванках на Хресну ходу у неділю, 24 квітня.

Розпочнеться щорічна хода о 16.00 год. з вул.Галицької (очна лікарня) і пройде до гори Жупан.

«Особливість цієї Хресної Дороги буде в тому, що на ній зачитуватимуться екологічні стації і вірні матимуть можливість призадуматись над своїми екологічними гріхами», – пояснювали винниківські отці, – також окрім огляду краєвидів,слухатимемо повчання про важливість бережливого ставлення до матері – природи та води – основи всього живого на землі».

Про необхідність такої ходи висловився заступник міського голови Богдан Шустер: «Ця унікальна хода, на нашу думку, допоможе відновити зв’язок людини з природою та ще раз нагадає жителям краю про важливість збереження природи».

Share on Facebook20Share on Google+0Tweet about this on Twitter

23.2017