У Винниках продовжується відновлення дитячої установи №162

20171206_121322

Винниківська міськрада активно продовжує ремонтні роботи у приміщенні ДНЗ№162 у м.Винники.

Як розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер, місто розвивається та розростається, тому виникає потреба будівництва нових дитячих садочків, основне завдання цього року виконано – зроблено максимум робіт ззовні, накрито будівлю та встановлено вікна, що дозволить взимку допрацювати всередині приміщення.

«У дитячій установі №162 на завершальній стадії будівельні роботи восьми груп, де проведено комунікації, а саме: електрична проводка, система водопостачання та водовідведення, опалення, пожежна сигналізація, інтернет мережа, підігрів підлоги, шпаклювальні роботи, – розповідає п.Шустер. – Наразі, ведуться переговори з управлінням освіти Львівської міської ради щодо набору штату працівників і наповнення груп внутрішнім обладнанням та меблями».

Також ведуться роботи з влаштування благоустрою навколишньої території дитсадка.

Share on Facebook56Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2017