16.03.2018

У Винниках продовжується ремонт житлового фонду

20180316_122426

Винниківська міськрада продовжує ремонтувати покрівлі дахів комунальних будинків за бюджетні кошти.

Зокрема, за кошти міського бюджету відремонтовано дах у житловому будинку на вул.Крушельницької,23 та триває ремонт на вул.Галицькій, 53а.

Як повідомив заступник міського голови Винник Богдан Шустер, періодично працівниками ВКП «Добробут» проводиться огляд стану житлового фонду. На підставі результатів огляду складаються першочергові списки будинків, які потребують ремонту. Відповідно до результатів обстеження дахи житлових будинків перебували в поганому стані і потребували негайного ремонту.

«Також ми мали звернення від мешканців, адже покрівля будинку протікала, навіть було затікання в квартиру і підтримуючі ремонти не давали жодного результату. Тому ці будинки ми включили в список першочергових ремонтів дахів», – пояснив Богдан Шустер.

Share on Facebook7Share on Google+0Tweet about this on Twitter

10.2018