11.05.2017

У Винниках продовжується реконструкція і відновлення дитсадка (ФОТО)

20170511_132306

Винниківська міськрада працює над відновленням діяльності дитячої установи №162 у Винниках.

«Від початку ремонтних робіт у приміщенні влаштована нова система каналізування, водопостачання, опалення, завершено спорудження внутрішніх перегородок, проведені штукатурні роботи, активно й оперативно ведеться будівництво шатрового даху, – розповідає заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Такий дах створить надійний захист приміщення від атмосферних впливів, забезпечить в ньому хороші мікрокліматичні параметри та надасть можливість облаштування додаткових приміщень».

Нагадаємо, приміщення садочка розпочали відновлювати на початку 2017 року після виконання відповідних офіційних вимог, тендерів та обрання фірми, яка одразу приступила до ремонтних робіт. Тоді у садочку влаштували пункт охорони, замінили більшу частину вікон, очистили приміщення, вивезли сміття, розпочали перепланування будівлі відповідно до проекту.

18.2017