14.10.2016

У Винниках презентували книгу-реквієм «Молитви до Небесних Сил за захист українського народу»

20161014_185215

Володимир Панчишин познайомив винниківчан з книгою про Героїв Небесної Сотні.
Презентація книги та урочистий концерт релігійно-патріотичної тематики відбулись сьогодні у КЦ «Дозвілля».

Книга-реквієм «Молитви до Небесних Сил за захист українського народу» про доленосні події 2013-2014 рр. і переломну суспільно-політичну ситуацію в Україні. Книга складається з шести розділів – молитов, звернень церков, біографії героїв Небесної Сотні, офіційних указів Президента про вручення нагород родинам Небесної Сотні, фото та поезії.

«Дослідження біографії хлопців, які загинули під час Революції Гідності, вивчались по відношенню до ближніх та до Господа Бога. І я був вражений, наскільки усі вони були схожими у своїй любові до життя», – розпочав опис книги її автор Володимир Панчишин.

Також до книги додано аудіодиск з піснями Майдану та відеодиск з реквіємом Небесній Сотні.

Деякі з них, присутні мали змогу почути на концерті, яких став частиною презентації книги.

Міський голова Винник Володимир Квурт вручив подяку автору книги, подякувавши словами: «Лише пам’ятаючи героїв, країна здатна і спроможна збудувати сучасну успішну країну».

Нагадаємо, організатор заходу Павло Фіщук, газета «Виннники-Плюс» за підтримки Винниківської міськради, ХК «Укрбуд», ЖБК «Рідний Дім», ГФ «Народна Самооборона Львівщини», релігійного видавництва «Святих Володимира та Ольги», благодійного фонду «Святих Володимира та Ольги».

15.2017