т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

12.07.2017

У Винниках поєдналась культура танцю: на спільній сцені виступили грузинський ансамбль «Церулі» і ансамблі України

20170712_181415

Винниківська міськрада, ЛМГО «Золота молодь Винник», Винниківська санаторна школа-інтернат та Молодіжка при ВМР провели спільний концерт колективів Винник, Львова та дитячого ансамблю грузинського народного танцю «Церулі» м.Гурджаані.

У КЦ «Дозвілля», понад дві години, винниківчани та гості міста поринули у культуру українського танцю і пісні від Заслуженого вокально-хореографічного ансамблю України «Галичина», ансамблю сучасного танцю «Карамель», танцювального колективу «Браво», Народного ансамблю «Святослав», солістів Народного дому Винник і грузинського дитячого ансамблю народного танцю «Церулі».

Презентував себе в рамках концертної програми вокальний ансамбль «Зґарда», виконавши грузинську народну пісню «Суліко» та інші.

В ході концерту, голова Гурджаанського муніципалітету Ґіві Ґірґідзе урочисто передав, напередодні підписаний, Меморандум про співпрацю між містами голові Винник Володимиру Квурту.

«Ми сьогодні мали прекрасний вечір насолоджуватись виступами найкращих, найталановитіших, просто фантастичних дітей з України та Грузії, – наголосив Володимир Квурт. – Сьогодні ми всі стали багатшими, тому що насолодились і поглинули в ту культуру високих гір, широких долин, стрімких річок. Нам тепло стало на серці від мистецтва цього нескореного гордого і прекрасного народу».

Завершився вечір культурного пізнання нагородженням учасників солодощами і подарунками.

Вела концертну програму – член ЛМГО «Золота молодь Винник», керівник театральної студії «ЗМВ» Анастасія Пришляк.

Більше фото ТУТ

23.2017