29.05.2016

У Винниках погасили марку присвячену 350-річчю надання м.Винники Магдебурзького права (ФОТО)

20160529_154542

У Історико-краєзнавчому музеї м.Винники погасили марку до 350-річчя з дня надання Винникам Магдебурзького права

Директор Історико-краєзнавчого музею у м.Винники Ігор Тимець представив і надав честь погасити марку людям історії, батькам музею у Винниках зі словами вдячності та шани.

“Це лише маленька крапля того, про що вже знає не лише Львівщина, а й уся Україна. Завдяки вам про Винники вже говорять давно. Ім’я Тарас Левків з Винник — це найкраща реклама міста. Ми не йшли у світ зі зброєю — ми йшли з мистецтвом”, – мовив Ігор Тимець.

Урочисто третю погашену марку у Винниках вручили усім причетним до цієї дати учасникам.

Сам Тарас Левків зазначив, що Винники вже давно місто з великою історією та визначними діячами історії, культури, громадського життя, і що такі дати лише вкотре нагадують усьому світу, що Винники — Європейське місто.

24.2017