21.08.2016

У Винниках підбили підсумки відео та фото конкурсу MY GRAPE TOWN

20160820_220835

Медіапортал «Це винники, друже» оголосив результати відео та фото конкурсу MY GRAPE TOWN.

Перегляд, поданих конкурсантами робіт, відбувся сьогодні, 20 серпня, на вул.Стрілецькій приурочений до Дня міста Винники.

Беззаперечним переможцем зі своєю фоторобою стала винниківчанка Іванна Бреди.

Оголосив результат фотоконкурсу дійсний член Національної спілки фотохудожників України, заслужений художник міжнародної федерації фотомистецтва Микола Тинкалюк.

Всесвітньо відомий фотограф зазначив, що фоторобота Іванни Бреди заслуговує на подання на світові конкурси фотографії, – «я можу дивись на цю роботу і відпочивати», – наголосив Микола Тинкалюк.

Переможниця отримала сертифікат на майстер клас від Art studio PASAGE.

Усі учасники фотоконкурсу матимуть грамоти за участь у заході.

Що стосується відеочастини конкурсу – перше місце зайняла група молодих людей, які зняли відео про Винники за мотивами комп’ютерної гри. Приз номінації – сертифікат на квест кімнату від MindGame.

Нагадаємо, учасником конкурсу міг стати будь-хто, з відео знятим й поза межами Винник, а от фото приймали лише пов’язані з нашим містом Винники!

24.2017