20.09.2016

У Винниках перевірили рівень випромінювання вишки мобільного зв’язку

14256771_1770493426572398_2056030530_n

Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області, місцева влада та спеціалісти ДУ«Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» перевірили рівень випромінювання мобільної вишки у Винниках

Скарги і зауваження винниківчан щодо перевищення норм рівня електромагнітного випромінювання поблизу базових станцій мобільного зв’язку у Винниках стимулювали міську владу до позапланового звернення до управління Держпродспоживслужби для перевірки даного факту.

Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«За словами експертів, базова станція мобільного зв’язку у Винниках по вул.Сухомлинського, 2 знаходиться у межах нижче дозволених норм. Більше того, у порівнянні з даними, коли людина тримає свій мобільний телефон, показники з вишок є меншими», – розповів Богдан Шустер.

Вердикт комісії обстеження однозначний – базова станція у Винниках безпечна та не шкодить здоров’ю, оскільки встановлена за всіма правилами. Потік електромагнітного поля не перевищує граничнодопустимих рівнів і становить менше 0,26 мкВт/см.кв, що є нижче чутливості приладу, при граничнодупустимих рівнях 2,5 мкВт/см.кв.

Нагадаємо, що встановлені в Україні межі електромагнітного випромінювання жорсткіші, ніж рекомендовані у світі, максимальний дозволений рівень – 2,5 мікровати на сантиметр квадратний.

Share on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on Twitter

13.2017