04.10.2016

У Винниках освітлено парк Незалежності й однойменний пам’ятник

14569084_1741780559372687_643575639_n

Комунальники ДП «Добробут» виконали роботи з освітлення парку Незалежності у Винниках на замовлення Винниківської міськради.

Про це розповів майстер ДП «Добробут» Володимир Слободянюк.

«У парку влаштовано освітлення, яке працюватиме у нічний час доби по режиму зовнішнього освітлення у Винниках. Також, додатково підсвічено пам’ятник Незалежності, що додасть естетичної привабливості та практичності у освітленні центральної частини міста», – повідомив Володимир.

Як зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер, встановлене освітлення має нижчі показники споживання електроенергії і одночасно кращі параметри освітлення, – «Завдяки застосуванню технології LED кошти за спожиту електроенергію для міста суттєво зменшуються, а якість безпеки для винниківчан покращується».

Опори освітлення, раніше демонтовані з території Винниківської санаторної школи-інтернат, відреставровані, пофарбовані та перевстановлені у парк Незалежності.

Нагадаємо, у Винниках LED-світильниками оснащено вул. Сонячну, Крушельницької , частину вул.Івана Франка та ще кілька вулиць.

11.2017