24.01.2018

У Винниках освітлено один із важливіших об’єктів дорожнього руху на вул.Б.Хмельницького

27329333_1574212372686687_84644168_o

На замовлення Винниківської міської ради освітлений пішохідний перехід та розв’язка на вул.Б.Хмельницького.

«Від сьогоднішнього вечора запрацював оновлений пішохідний перехід та діє нова модернізована система освітлення вул. Хмельницького у Винниках, – розповідає заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Нерегульований і не підсвічений перехід та дорога, затінені деревами, ускладнювали видимість для автотранспорту та уможливлювали небезпеку мешканцям вулиці.

Після обрізки та формування дерев і встановлення опор зовнішнього освітлення, від сьогодні, містяни отримали комфортні умови переміщення у вечірній час».

Зі слів посадовця, влаштування мережі продовжиться та буде освітлено кожну вуличку, відгалужену від вул.Б.Хмельницького.

Нагадаємо, що вул. Б.Хмельницького бере свій початок від дороги, яка з’єднує міста Львів-Винники вниз до Винниківського озера.

Share on Facebook37Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Червень