12.01.2017

У Винниках оголосили інтернет аукціон картин-ікон «Мої Миколайки»

20170108_155714

Вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» БДЮТу м.Винники передали свої роботи на онлайн аукціон в підтримку бійців АТО.

Виставка-аукціон «Мої Миколайки» була представлена 8-9 січня в рамках свята «Тепле Різдво по-винниківськи».

Під час представлення куплено близько 10 картин зі стартовою ціною від 100 грн.

«Талан маленьких вихованців у святкові різдвяні дні ми показали саме у такий спосіб, аби мати змогу залучити більше людей до купівлі картин-ікон, кошти з яких будуть передані для потреб бійців АТО», – розповіла керівник образотворчого гуртка Олена Зозуля.

На аукціон подані роботи дітей з Винник та навколишніх сіл, які навчаються у гуртку «Дитячий вернісаж»:

Ірина Свириденко, Аліна Кутєпова, Віра Москалик, Анна Лігостаєва, Ліза Кошелик, Олена Мануляк, Маркіян Мануляк, Анастасія Кузнєцова, Дарина Гарчас, Діана Козьоринська, Марія Сеньків, Лариса Пришляк, Софія Фаберська, Марія Левків, Павло Мартинишин, Вікторія Горчак, Аліна Степась, Ліля Солило, Тереза Солило, Ілля Коздрин, Гонтар Ліля, Ліза Пісоцька, Тамара Золотарьова, Аня Золотарьова, Таїсія Сплавінська, Катерина Барабаш, Анастасія Пухальська, Тетяна Данилів, Маркіян Данилів, Олег Піка.

Оглянути картини можна у приміщенні Винниківської міськради, кабінет Секретаря ради.

Стартова ціна картини-ікони – 100 грн.

Нагадаємо, вперше виставку картин вихованців БДЮТу м.Винники представили 16 грудня у дорослій бібліотеці міста, де її відкрили піснями хору дітей гуртка «Оберіг».

14.2017