17.07.2018

У Винниках очищають річку Маруньку

IMG-b7e08f072607c858f02808adff7679ef-V

Для покращення екологічного стану річки Маруньки, збільшення пропускної спроможності русла та запобігання підтоплення господарськиз угідь МКП “Винниківське” продовжує роботи з очищення водотоку в межах міста Винники.

“Роботи з очищення ріки виконуються коштом Винниківської міської ради», – інформує заступник директора МКП “Винниківське” Михайло Стасів. – За виділені кошти очищається та впорядковується замуленість витоків, а також – русло ріки від забур’яненості та чагарників. Як наслідок, бачимо помітне покращення протічності води у річці”.

“Поступово довести до пуття Маруньку – цілком реально, головне, аби самі винниківчани цінували працю комунальників і не нищили вже зроблене”, – зазначає заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Серпень

17.2018