30.08.2018

У Винниках очільники Винник та Львова перевірили оновлений комфортний дитячий садок

40379698_257590521750867_4443898486739435520_n

Керівники Винниківської та Львівської міських рад, депутат ЛМР Григорій Козловський, представники управління освіти провели виїзну робочу зустріч на предмет готовності відреставрованого приміщення ДНЗ №156 у Винниках до навчального року.

Відреставроване приміщення із застосуванням енергоефективних технологій, має яскравий, креативний зовнішній та внутрішній дизайн, багатофункціональний простір, тематичне оформлення у сучасній стилістиці.

«Дев’яносто вісім відсотків робіт у садку – виконано. Тепер діти будуть щасливі, а саме головне – батьки будуть щасливі, тому що діти будуть під опікою і вони можуть нормально йти на роботу і ще один плюс, що близько сто людей отримають роботу в цьому садочку, а це надзвичайно важливо і для Винник, і для Львова. Тому: діти – задоволені, батьки – задоволені, влада – задоволена», – підсумував міський голова Львова Андрій садовий.

«В нас було близько чотирьохсот десяти заяв в черзі на садок, а відкриваємось на п’ятсот діток.

Тобто, можемо казати про відсутність черги у садок дітвори», – зазначив депутат ЛМР Григорій Козловський.

Міський голова Винник Володимир Квурт підкреслив, що відновлення дитячого садка стало можливим завдяки злагодженій роботі міста Винники і Львова, а також депутату ЛМР Григорію Козловському.

Вже з понеділка, 3 вересня, діти підуть у новий садочок № 156, що на вул. Олени Теліги у Винниках.

Нагадаємо, приміщення садочку №162 побудоване 1984 року. У ті роки у будівлі функціонував дитячий садок і його відвідували близько 300 дітей, з максимального розрахунку 320 дітей. Відповідно, працювало 13 дитячих груп. Заклад був обладнаний сучасними басейном, спортзалом (із повним комплектом спортивного інвентаря), стаціонарною пральнею, кухнею та ігровими майданчиками. У кожній груповій дитячій кімнаті було керамічне панно (залишки якого збереглись у будівлі й до сьогодні), килимові покриття, ігрові куточки. З дітьми займались кваліфіковані спеціалісти: логопед, інструктори з плавання і фізкультури, лікарі. Функціонував музичний зал, гуртки іноземних мов та інших культурних спрямувань.

На початку 2002 року дошкільний заклад був закритий. Пізніше приміщення перейшло підприємству «Сільбуд», що передало частину будівлі для функціонування загальноосвітньої школи «Берегиня». У іншій частині приміщення працював вищий навчальний заклад «Галицький інститут». Після реформування навчальних закладів, приміщення всередині були понищені та закинуті.

Share on Facebook114Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2018