12.05.2016

У Винниках обстежать та встановлять межі існуючих водоймищ міста

111

Винниківська міськрада прийняла рішення, відповідно до якого у місті обстежать та встановлять межі водоймищ Винник

Про це йшлося на засіданні сесії ВМР сьогодні, 12 травня.

В ході сесійного засідання визначено сім територій земель водного фонду та водоохоронних зон в м.Винники:

• Винниківське озеро;
  • ставок по вул.Львівській;
  • річка Марунька;
  • притока річки Миклашівки;
  • канава по вул.Незалежності;
  • «Цісарська криниця»;
  • потічок по вул.Львівській.

«В ході обстеження вказаних територій, паралельно вивчатимуться всі об’єкти і всі джерела міста, які долучатимуть до паспортизації водойм, адже це – наше спільне багатство», – підсумував Володимир Квурт.

Як зазначив міський голова Винник Володимир Квурт, це рішення дає дозвіл на початок роботи спеціалізованої організації, яка визначить чи відносяться дані об’єкти до водних об’єктів, запропонують допуски охоронних зон, які ВМР матиме право встановити, що дозволить зменшити чи збільшити охоронну зону самого об’єкта.

Share on Facebook5Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2017