22.12.2017

У Винниках нові правила розміщення зовнішньої реклами: 3 форматні зони і подекуди її зменшення

20171222_103331

Депутати Винниківської міськрада прийняли Порядок розміщення реклами у місті Винники.
Відповідне рішення затверджено на сесії Винниківської ради, 20 грудня.

Згідно рішення, територію міста планується поділити на три форматні зони з окремим режимом розміщення об’єктів зовнішньої реклами у кожній. У першій форматній зоні пропонується заборонити розміщення будь-яких об’єктів зовнішньої реклами. Такою зоною будуть історичні місця, сквери, парки, перехрестя та транспортні розв’язки.

Особливу увагу в проекті Порядку розміщення зовнішньої реклами Винник приділено безпеці пішоходів та водіїв.

Передбачається заборона на розміщення рекламних засобів на пішохідних і велосипедних доріжках, алеях, розподільних смугах шириною менше 2 м, ближче ніж 10 м до перехрещень вулиць, пішохідних переходів і зупинок; ближче ніж 20 м до транспортних розв’язок; ближче ніж 50 метрів від регульованих залізничних переїздів.

З повним текстом Порядку можна ознайомитись за посиланням.

Липень

21.2018