19.11.2016

У Винниках нагородили переможців Футбольної Ліги учасників АТО

15134080_1686049161706842_534018329_o

Закриття сезону осінь 2016 року регіональної ліги “Захід” регулярного чемпіонату України з футболу серед команд “Ліги учасників АТО” відбулось на стадіоні ім.Маркевича у Винниках сьогодні 19 листопада.

Цього дня у Винниках відбулось урочисте закриття Чемпіонату, в якому зіграли 6 футбольних збірних команди, які створені із учасників бойових дій.

Це були змагання, які проводяться ВО «Українці разом» за підтримки Федерації футболу України.

Президент Федерації Футболу учасників АТО, Голова Правління Громадської Спілки «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” Руслан Руденко привітав учасників Чемпіонату, гостей, глядачів і особливо українського футболіста, тренера, волонтера Мирона Маркевича.

“Ваша активна волонтерська діяльність дозволяє назвати вас співорганізатором нашого Чемпіонату, – зазначив п.Руденко, – і ми запрошуємо вас стати учасником команди організаторів”.

Після привітального слова почесні гості нагородили спортсменів відзнаками від Федерації футболу України та Збройних Сил України.

Від Винниківської міськради слова вдячності за військову діяльність висловив заступник міського голови Винник Михайло Мамут: “Дякую, що ризикуючи своїм життям, ви бороните Україну та її громадян. Ми раді, що сьогодні ви з нами і запрошуємо у Винники ще не один раз”.

Ведуча заходу член ЛМГО “Золота молодь Винник”, заступник голови Молодіжної ради при Винниківській міськраді Анастасія Пришляк.

Ліга учасників АТО “Захід” тривала з 18 вересня до 19 листопада 2016 року.

Нагадаємо, Лігу «Захід» представили команди ФК “Легіон” (ЗСУ, м. Львів), “5-й окремий Батальйон НГУ” (вч 3045, м.Вараш, Рівненська обл.), ФК “Прикордонник” (ДПСУ, м. Львів), ФК “ВСП Захід” (ЗСУ, м. Львів), ФК “Тернопіль” (учасники АТО, м. Тернопіль) – ФК “Рівне” (учасники АТО, м. Рівне).

З 20 листопада переможці регіональних Ліг позмагаються за Кубок Героїв АТО на полях НТБ «Динамо» (Київ) у Кончі-Заспі, а 4 грудня у столичному Будинку Офіцерів відбудеться урочиста церемонія нагородження та вручення переможцям головного призу турніру.

15.2017