21.03.2016

У Винниках набувають популярності електронні звернення до місцевої ради

скачанные файлы

Винниківська міськрада практикує систему он-лайн звернень мешканців за допомогою офіційного сайту.

Впродовж двох місяців у приймальну Винниківської міськради надійшло 23 електронних звернення від винниківчан.

«Мене тішить така активність наших мешканців» – висловився міський голова Винник Володимир Квурт на апаратній нараді.

Мешканці отримали офіційні письмові відповіді та коментарі спеціалістів у телефонному та неофіційному режимі, відповідно до побажань винниківчан.

Звернення надійшли на різноманітні теми, які стосуються життєдіяльності міста, це – ремонти доріг, каналізування, благоустрій, освітлення міста, а також повідомлення про місця скупчень безпритульних собак.

Нагадаємо, сайт Винниківської міськради надає мешканцям офіційну інформацію, повідомляє про оголошення та висвітлює освітньо-культурні події міста та міськради.

24.2017