21.11.2016

У Винниках на Всеукраїнському конкурсі «Еврика» відзначили талановитих і обдарованих дітей

20161121_175506

ГО «Школа мрій» та Винниківська санаторна школа-інтернат провели Всеукраїнський інтелектуальний конкурс для талановитих і обдарованих дітей «Еврика».

«На конкурс подались 24 учні з 22-ма проектами з Краматорська, Тернополя, Костянтинівки, Канева та господарів заходу – міста Винники, – каже заступник директора ВСШІ Наталі Мозіль. – 3 подані проекти презентовані поважному журі, однак до голосування не допущені, у зв’язку з тим, що положенням конкурсу передбачено участь дітей віком 12-16 років. Автори досліджень молодші допущеного віку отримали дипломи за участь та цінні подарунки».

Журі вразив широкий спектр досліджених тем учнями, адже їх тематика була найрізноманітніша.

Доповідачі розповіли про якість питної води, вплив електричного і магнітних полів, енергозберігаючий спосіб життя, вестарбайтери, розробку моделі екобудинку , особливості народного танцю в Україні, порівняння козаків і самураїв, якості сон-трави, космічне сміття, вплив шуму на організм людини і ще багато іншого.

Кожен учасник нагороджений в окремій номінації, чи то за креативність, чи за вклад, чи за період вивчення теми презентації.

Переможці визначились у трьох напрямах конкурсу:

«Людина -природа» – Олеся Кручиніна, м.Краматорськ, 1 місце; Розиданна Винник та Роман Чемерис, м.Винники, 1 місце; Софія Левчик, м.Тернопіль, 2 місце.

«Людина-культура» – Ольга Заболотських, м.Канів, 1 місце.

«Людина техніка» – Андрій Аксьонов, м.Костянтинівка, 2 місце.

Окремі грошові нагороди отримали вчителі-керівники проектів, які зайняли перші місця.

Кожен член журі отримав подяку та книгу-подарунок від організаторів конкурсу.

Конкурс відбувався в 2 тури: подання творчих робіт і документів для участі та презентація обраних робіт перед конкурсним журі.

Зазначимо, Всеукраїнський інтелектуальний конкурс для талановитих та обдарованих дітей «Еврика» – відкритий освітній захід , що проводиться щороку з метою виявлення обдарованих дітей із числа учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності, розвитку їх потенціалу, за сприяння Фонду ІССО (Нідерланди) на базі Винниківської санаторної школи-інтернату.

11.2017