У Винниках міська влада провела виїзну нараду у приміщенні садочку №162

WIN_20170317_16_19_57_Pro

В рамках виїзної наради представники міської влади Винник проінспектували хід виконання ремонту приміщення дитячої установи №162.

Міський голова Винник Володимир Квурт спільно з переможем тендеру, підрядними організаціями, керівниками місцевих комунальних підприємств, заступником та юристом обійшли приміщення будівлі, де до кінця року планується відкрити групи для 140 дітей.

Одіозним питанням став факт розкрадання труб водопроводу та водовідведення, попередній стан засмічення споруди та території.

Натомість родзинкою самого відремонтованого приміщення планується збереження вцілілих панно на декотрих стінах.

Нагадаємо, цьогоріч на відновлення дитячого садочку уже виділено 12 млн. 870 тис. грн, в тім числі субвенції з бюджету Львова, виділені за сприяння депутата ЛМР Григорія Козловського.

Окрім того, даний об’єкт заявлено на співфінансування до державного фонду регіонального розвитку у Львівській області для подальшого функціонування всього приміщення.

Серпень

22.2018