08.12.2016

У Винниках культурно-освітні, релігійні та спортивні заклади звільнили від сплати земельного податку

muzej_vynnyky

Рішенням Винниківської міськради звільнено від сплати земельного податку комунальні підприємства Винниківської міськради та інші установи та організації на 2017 рік.

На черговому засіданні сесії ВМР депутати звільнили від сплати земельного податку освітньо-культурні, релігійні, спортивні організації, підприємства рекреаційного значення, а також комунальні підприємства міськради.

«Ми це робимо для того, щоб простимулювати ці види діяльності, зрештою, щоб уможливити взагалі їх функціонування на території нашого міста», – наголосив міський голова Винник Володимир Квурт.

У перелік установ та організацій, які звільняються у 2017 році від сплати земельного податку у частині платежів за земельні ділянки, які використовуються ними за цільовим призначенням увійшли: комунальні ПП, Спільнота Івана Боско, Народний дім, КЦ «Дозвілля», школи, садок, футбольна школа і стадіон ім.Маркевича, церкви, бібліотеки, музей, благодійні організації та інші.

Рішення підтримали 19 депутатів Винниківської міськради.

18.2017