10.01.2017

У Винниках художниця Уляна Калагурська представила виставку живопису «Миттєвості з життя простих речей»

20170109_151725

Художниця Уляна Калагурська в рамках заходу «Тепле Різдво по-винниківськи» презентувала виставку живопису у Історико-Краєзнавчому музеї м.Винники.

Переглянути виставку можна до 4 лютого у музеї м.Винники, вул.Івасюка, 5.

Як акцентувала ведуча відкриття, завідувач експозиційного відділу Історико-краєзнавчого музею Лариса Караваєва, авторка виставки за допомогою мистецтва зобразила на своїх картинах речі, які викликають глибокий трепет серця.

«Дуже приємно, що музей знову збирає зал, знову відкриває виставку в цьому році, він продовжує традицію, що винниківчани дарують себе світу, дарують і дивують, – каже міський голова Винник Володимир Квурт. – Я тішуся, що Винники живуть разом з вами і сподіваюся, що ця традиція стане черговим етапом звіту таких талановитих людей міста».

Уляна Калагурська зазначила, що 20% від виручених коштів з продажу картин буде передано для атовців, які перебувають на лікуванні у госпіталі.

Нагадаємо, впродовж 8-9 січня у Винниках відбувся уже традиційний захід «Тепле Різдво по-винниківськи».

13.2017