т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

08.08.2017

У Винниках готуються до навчального року (ФОТО)

20170808_115502

На замовлення Винниківської міськради виконуються господарські роботи з підготовки до навчального року.

Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«На територіях всіх навчальних закладів відбуваються покоси, прибирання, налагодження благоустрою навколо закладів.

У дитсадку №156 завершилась заміна покрівлі павільйонів на дитмайданчиках, у Будинку дитячої та юнацької творчості розпочались роботи з гідроізоляції фундаменту, у Народному домі Винник прокладаються труби для системи опалення», – зазначив п.Богдан.

Зазначимо, також продовжуються роботи навколо бібліотеки для дітей, де якісно облаштовується територія довкола бібліотеки для цікавого дозвілля дітей у позашкільний час (елементи: відкритий малий амфітеатр-лекторій, арт-зона для малювання,  простір дитячих розваг (дитячий майданчик).

23.2017