21.05.2017

У Винниках діти разом з керівництвом міста вітали матерів зі святом Дня Матері

20170521_140900

Винниківська міськрада, вихованці освітньо-культурних закладів міста та гості вітали винниківських матусь зі святом.

З нагоди святкування Міжнародного дня Матері одинадцять матерів-героїнь отримали одноразову грошову допомогу та привітання від міського голови Винник Володимира Квурта на головній сцені заходу на території Історико-краєзнавчого музею Винник.

“Низький уклін нашим жінкам, матерям, з котрих бере початок наше минуле та створюється наше майбутнє. Мама – це велика, свята людина, людина, яка не досипає разом з нами, яка з нами мріє, яка прикриває, яка захищає, яка молиться з ранку до вечора за кожного з нас, поки ми живемо. Я ж приємністю вітаю та запрошую до нагородження наших винниківських матерів-героїнь”, – розпочав захід міський голова Винник Володимир Квурт.

До числа матерів-героїнь м.Винники увійшли:

Марія Федишин, Марія Карачевська, Зиновія Сподар, Ольга Букартик, Даниїла Гедз, Пелагія Лещишин, Іванна Стефанишин, Марія Боднар, Ірина Дембіцька, Ганна Романюк, Любов Кривчун.

До привітань долучились гості з Республіки Польща, які сьогодні вдень підписали угоду про співпрацю між своїми містами та Винниками.

18.2017