т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.06.2016

У Винниках депутати присвоїли нові назви вулицям міста

Депутати ВМР прийняли рішення про присвоєння назв вулицям у м.Винники.

Про це йдеться у рішенні прийнятому сьогодні, 23 червня, на пленарному засіданні сесії Винниківської міськради.

У місячний термін ДП “Добробут” у особі директора Павла Венгриновича зобов’язали виготовити та встановити таблички з назвами вулиць у місті.

“Присвоїти назву вулиця імені Володимира Кривка проектованій вулиці, яка бере початок від вул. Сухомлинського до вул. Сахарова і розташована перпендикулярно до них.
Присвоїти назву вулиця Родини Маркевичів проектованій вулиці, яка розташована попри ГРК «Гетьман» до військової частини уздовж ліній електропередач (від вул. Галицької до перехрестя вул. імені Володимира Кривка та вул. Сухомлинського).
Перейменувати чистину вулиці І. Франка від 57 до 79, яка розташована позаду ГРК «Святослав»,  та присвоїти назву вулиця імені Олесі Саноцької.
Перейменувати вул. Папаніна на вул. отця Степана Хомінського.
Перейменувати вул. Горького на вул. Олени Теліги”, – йдеться у рішенні.

Рішення зачитала голова комісія з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики, депутат ВМР Софія Маркевич.

Зазначимо, з відповідними зверненнями щодо перейменування вулиць міста звертався депутат ВМР Юрій Шивала.

20.2017