21.08.2016

У Винниках батько та син Левківи представили виставку «Простір часу» у Історико-краєзнавчому музеї (ФОТО)

20160821_152110

Заслужений діяч мистецтв України, кераміст Тарас Левків та його син – митець Лев Левків відкрили виставку графічних творів та виробів із кераміки у Історико-краєзнавчому музеї м.Винники.

Символічно, що відкриття відбулось у день святкувань 664-ох років місту Винники.

Творчі доробки родини Левківих демонструють широку палітру технік та матеріалів художньої кераміки та графіки.

Міський голова Винник Володимир Квурт привітав митців з відкриттям важливої для міста виставки та відзначив майстрів грамотами за вагомий внесок у розиток мистецько-культурного життя міста Винники та активну участь у громадському житті.

Роботи, виставлені у Історико-краєзнавчому музеї, можна буде оглянути за адресою: м.Винники, вул.Івасюка, 5.

Нагадаємо, Тарас Левків узяв участь у понад 100 регіональних, загальноукраїнських та міжнародних виставках. Його твори було представлено в Японії, Латвії, Литві, Чехії, Німеччині, Польщі, Угорщині, Італії, Росії, Румунії та Естонії. 1999-го на Всеукраїнському симпозіумі кераміки в Опішному Левків здобув одну з найвищих нагород. А 2008 року був у числі номінантів на Національну премію ім. Тараса Шевченка.

Share on Facebook24Share on Google+0Tweet about this on Twitter

21.2017