05.07.2016

У Винниках 6 липня проведуть черговий етап відлову й облікування безпритульних собак

images

На замовлення Виниківської міськради у Винниках відбудеться черговий етап акції з облікування безпритульних собак, метою якої є покращення санітарно-епідеміологічного та екологічного стану міста.

В рамках підписаного договору між Винниківською міською радою та ЛКП «Лев» проводяться роботи по відлову безпритульних тварин, їх кастрації та стерилізації, вакцинації, перетримці та поверненні їх на місце відлову.

«Собаки будуть дегельмінтизовані, оброблені від бліх, вакциновані комплексною вакциною, вакциновані від сказу, кліпсовані» – зазначено у додатку до договору.

Винниківська міська рада звертається до власників домашніх тварин та просить не випускати тварин із дому та подвір’я без догляду, аби улюблені вихованці випадково не були обліковані як бездомні.

Просимо у випадку виявлення безпритульних тварин та їх скупчень повідомляти за тел. 296-01-54 (приймальна міськради).

Нагадаємо, що у Винниках відбуваються планові етапи відлову й облікування безпритульних собак з січня  2016р.

Травень

25.2018