30.12.2016

У терапевтичному відділенні госпіталю ім. Липи у Винниках проведено ремонтні роботи

dsc07380

Керівництво госпіталю та завідувач 4-го терапевтичного відділення дякують спонсорам за ремонт.

Про це розповіла завідувач 4-го терапевтичного відділення Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи у Винниках Світлана Мрочко.

«За сприяння голови Винниківської міської ради Володимира Квурта, заступника голови ВМР Мамута Михайла та будівельної компанії «Зелений двір» під керівництвом Алли Демчук надана спонсорська допомога і проведено заміну старих балконних дверей на нові, теплозберігаючі (4 шт), замінено старі вікна на пластикові в маніпуляційних кабінетах, робочих кабінетах та в палатах для учасників АТО (7 шт.), відремонтовано загальний коридор із заміною старих дверей (14 шт)», – розповіла п.Світлана.

Керівники закладу висловлюють вдячність за неодноразову допомогу, проведену роботу та закупівлю необхідних для госпіталю приладів.

Share on Facebook6Share on Google+0Tweet about this on Twitter

24.2017