25.04.2017

У СЗШ№29 випускники школи Павло Цвьок та Ярина Каторож розповіли свої історії успіху

20170425_140238

Десятикласники СЗШ№29 провели зустріч з успішними випускниками своєї школи отцем Павлом Цвьоком та письменницею, художницею Яриною Каторож в рамках програми «Школа успішних людей».

Захід в актовій залі школи розпочали урочисто заслухавши гімн України та переглянувши презентаційні відеороботи учнів-десятикласників 29 школи Винник.

Випускниця Ярина Каторож розповіла юним слухачам програми «Школа успішних людей» про свій творчий шлях художниці та письменниці, яка уже за два тижні покаже свій новий роман-фентезі «Стожар», ілюстрації до якого також мальовані нею.

«Це мій новий роман, перша книга з трилогії «Палімпсест», що означає рукописна книга, з якої стерли текст, а зверху написали новий, – розповідає Ярина. – Такими чином, з часом, старий текст підступав з-під нового і в одній книзі можна було прочитати дві різні історії. А оскільки в моїй книзі дві головні героїні – це є непогана назва для трилогії.

Слово ж «Стожар» в моєму романі означає головну героїню, вона є носієм культури і спадщини дуже давно забутого народу, але насправді, я обрала це слово за його велике різноманіття позитивних і гарних значень».

Ще довго готові були учні слухати цікаві оповіді Ярини, але регламент зустрічі підходив до завершення.

На зміну їй, до слова запросили випускника 2001 року школи №29 отця Павла Цвьока, який виокремив три основні складові успіху будь-якої успішної людини, це:

• Служіння – тобто любити те, що ти робиш;
  • Чесність, яка робить людину надзвичайно вразливою, але по-іншому неможливо;
  • Радість і усмішка, позитив, який дає наснагу до життя людині і навколишнім.

Привітав учасників та слухачів лекцій заступник міського голови Винник Богдан Шустер, який вказав на доцільність, успіх та виправдання затраченого часу та користь учням місцевих шкіл і запросив усіх присутніх 12 травня на випускний програми «Школа успішних людей», який відбудеться на території Історико-краєзнавчого музею Винник.

«Скажу ще, що 12 числа травня я якраз матиму зустріч із Святішим Отцем Франциском Папою Римським у Фатімі в Португалії, тому, що це є якраз 100 років з Дня Об’явлення Пресвятої Богородиці дітям, – каже отець Павло. – Там ми матимемо з ним зустріч і Літургію. І обіцяю одну з частин цієї Літургії посвятити за дітей наших винниківських шкіл».

На завершення зустрічі отець Павло Цвьок подарував присутнім копію Чудотворної ікони Львівської Богородиці, оригінал якої зберігається в Палаці Потоцьких у Львові.

Лютий

19.2018