11.05.2017

У СЗШ№29 влаштовують новий вхід та проводять капітальний ремонт каналізації та мережі водопостачання

20170511_130254

Винниківська міськрада продовжує влаштування комфортного перебування учнів у школі.

Найбільша школа Винник матиме новий вхід у молодшу школу, що дозволить розвантажити та впорядкувати два існуючих парадних входи.

«Основний головний вхід в молодшу школу з дашком, нове освітлення, побілка в коридорі дадуть змогу батькам без додаткового напливу приводить дітей у їх корпус, – розповідає заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Таке влаштування дозволить відкрити головний вхід у старшу школу, що раніше унеможливлювало розташування парадних дверей на двох кінцях коридору, що створювало протяг, тобто потік повітря з можливими негативними наслідками».

Одночасно у будівлі тривають роботи з капітального ремонту системи каналізування і водопостачання із заміною підвальних комунікацій і вертикальних стояків.

Share on Facebook41Share on Google+0Tweet about this on Twitter

18.2017