25.11.2016

У школах Винник стартував проект «Споживаємо і використовуємо енергію розумно»

15181372_1288952224490583_7149233462371490532_n

Громадська організація «Інститут активної громади» розпочала серію презентаційних інтерактивних занять з учнями шкіл за тематикою енергозбереження і енергоефективність.

Перші заняття відбулися 24 листопада з учнями 6-11 класів Винниківської санаторної школи інтернату.

В часі презентації учні змогли довідатися про елементарні способи збереження тепла, економії електроенергії та води в помешканнях, значення класів енергоефективності побутових електроприладів, а також дізнатися про можливості і перспективи розвитку зеленої енергетики в Україні, отримали інформацію про успішні практики застосування екологічно чистих технологій виробництва енергії в країнах Європейського Союзу.

Учнів також ознайомлено із суттю та завданнями Плану дій зі сталого енергетичного розвитку м.Винники на 2016-2020р та можливостями для Винник завдяки приєднанню нашого міста до цієї загальноєвропейської ініціативи (детальніше тут).

Відмітимо, що підлітки активно включалися в обговорення, ставили цікаві запитання та доповнювали презентаційний матеріал своїми знаннями.
В підсумку учням було запропоновано взяти участь в анкетуванні і висловити своє бачення стосовно проблематики енергозбереження і енергоефективності у побуті. З допомогою даного опитування в підсумку проекту стане можливим дізнатися думку усіх учнів 6-11 класів винниківських шкіл.

Наступні заняття відбудуться з учнями школи «Берегиня» 25 листопада, а з наступного тижня проект триватиме у школі № 47 нашого міста.

Проект «Споживаємо і використовуємо енергію розумно» виконується ГО «Інститут активної громади» у партнерстві з ЛМГО «Золота Молодь Винник» та за сприяння Винниківської міської ради

Реалізація проекту стала можливою завдяки Британській раді та Громадській організації «Інститут суспільних ініціатив», які фінансово і організаційно забезпечують втілення в життя даного інформаційно-просвітнього проекту.

11.2017