15.01.2017

У с.Чишки відбулась традиційна коляда незрячих

20170115_121304

Народний жіночий вокальний ансамбль “Струмочок” колядував у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с.Чишки.

Сьогодні, 15 січня, після Божественної літургії у парафії Успіння Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату с. Чишки вітали прихожан зі святом Різдва Христового, бажали миру, любові та Божого Благословення святковими віншуваннями та колядками незрячі з ансамблю «Струмочок».

Учасники колективу виконували традиційні різдвяні твори, віншували, посівали та колядували під супровід юного бандуриста.

«Коляда – це є молитва до Бога, сьогодні ми разом гарно колядували. Дякую усім за цю спільну традиційну святкову молитву», – підвів підсумки настоятель храму, духовний наставник усіх незрячих людей у Львівській області отець Роман Мануляк.

За гарні віншування, колядки та щедрівки о.Мануляк пригостив колядників солодощами і подарунками.

Колектив ансамблю незрячих привітав отця Романа Мануляка з прийдешнім днем народження та заспівали «Многая літа».

На коляді були присутні прихожани храму, міський голова Винник Володимир Квурт, заступник Богдан Шустер, голова с.Чишки Ігор Кухарський.

Зазначимо, 22 січня Чишківський храм прийматиме зразковий художній дитячий хор «Оберіг» Будинку дитячої та юнацької творчості м.Винники.

14.2017