07.11.2017

У поліклініці м.Винники відкрили сучасний кабінет із цифровим рентген-обладнанням

20171107_125723

Міський голова Львова Андрій Садовий, голова м.Винники Володмир Квурт, начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб та депутат ЛМР Григорій Козловський відкрили сучасний кабінет із цифровим рентген-обладнанням японської фірми «Shimadzu» у поліклініці м.Винники.

Діагностична система дає можливість швидко отримувати зображення, виконувати цифрову обробку і деталізацію дрібних анатомічних структур; виконувати комп’ютерну радіографію на місці.

«В цьому році, в рамках оновлення обладнання, м.Львів купило апарат, вартістю 2 млн 700 тис. Апарат працює, в хорошому стані, приємно, що взагалі саме відділення дуже якісне, хороший персонал і хороші відгуки, – зазначив Андрій Садовий. – Я розумію, що ті зміни, які зараз будуть в медицині, дадуть більший наплив і, як я розумію, вести роботу доведеться в дві зміни. Дай Бог, що буде ще потрібно – будемо допомагати з обладнанням, щоб люди мали якісні послуги».

За допомогою сучасного рентген-апарату буде доступною можливість діагностувати захворювання, визначати їх локалізацію, оцінювати динаміку процесу лікування.

Термін експлуатації обладнання – щонайменше десять років.

Зазначимо, керівництво 2-м поліклінічним відділенням здійснює завідувач –Надія Жигало, лікар-організатор вищої категорії.

У відділенні функціонують кабінети: реєстратура, п’ять кабінетів ЗПСМ, хірургічний, отоларингологічний, офтальмологічний, неврологічний, гінекологічний, долікарський, старшої медсестри, завідувача поліклінічного відділення, маніпуляційний та кабінет щеплень, фізіотерапевтичний, кабінет масажу, клініко-діагностична лабораторія, ДТС, кабінет ультразвуку та рентген кабінет.

24.2017