У «Оселі» звітувались, гостились і «запускались» із гуртом Дриґ

28055934_983367075158882_1330736836428253469_n

ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» під музичний супровід гурту «Дриґ» розповіли про досягнення за минулий рік та поділились планами на майбутній рік.

Тепла сімейна атмосфера, друзі, члени та керівники Ради «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», представники влади та священнослужителі зустрілись вчора, 15 лютого, у крамничці на вул.Франка.

Голова ради о. Олег Жаровський і член громадської організації Наталія Саноцька провели захід та розповіли про головну місію Спільноти – розвиватися, жити самим і допомагати жити людям, що потрапили в складну життєву ситуацію.

Слова подяки, розуміння та підтримки висловили учасники звіту, оселяни та ті, хто причетний до органзації.

«Хто був, жив чи працював з Оселею – він інакше вже не може, прикипають сюди люди і, напевно, ця самовіддача, ця співпраця, те, що згадувала у своєму виступі пані Наталя, що нема працівників для мешканців, а є спільна праця. І, цей досвід, який я отримав тут, будучи в Оселі, мені допомагає зараз у роботі», – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Програма звіту була розділена на кілька підтем, зокрема: спільнота, пам’яті Олесі Саноцької, соціальне підприємство, осередок підтримки бездомних людей та допомога літнім людям, акції солідарності, соціальний гуртожиток та майстерня добрих справ, гаражний розпродаж, зовнішні зв’язки та інші.

Підсумки праці за 2017 рік і плани на майбутнє, запашна кава і смачні солодощі, музика і танці згуртували представників усіх сфер діяльності у місті.

Фото та відео ТУТ

Share on Facebook14Share on Google+0Tweet about this on Twitter