У міського голови Винник відбулась робоча зустріч з керівниками АТП-1

marshrutka

Очільники м.Винники провели робочу нараду з керівниками міського комунального підприємства АТП-1.

В ході наради, яка відбулась сьогодні, 24 листопада, обговорювались шляхи покращення транспортного сполучення м.Винники та м.Львова.

Досягнуто наступних домовленостей:

– з понеділка (27.11.2017). враховуючи побажання мешканців м.Винники, щодо доїзду до вул.Личаківської буде внесено зміни в схему маршруту №29;

– до 4.12.2017 р. відбудеться заміна автобусів на маршруті №5А на великогабаритний автортранспорт;

– до 4.12.2017р. – на маршруті №29 гарантовано працюватимуть 12 машин.
Тимчасова схема доїзду, у зв’язку з ремонтом вул.Личаківської, знаходиться на затвердженні патрульної поліції.

Перемовини щодо можливості двостороннього руху по вул.Черемшини на розгляді, однак, ця ймовірність відкидається, зважаючи на те, що в другій половині грудня вул.Личаківська буде перекрита до вул.Пасічної.

Додаткова інформуємо, що нарада з керівництвом управління транспорту і зв’язку та підрозділу організації руху транспорту під керівництвом п.О.Партики та  п.Березюка переноситься на наступний тиждень, про що буде поінформовано додатково.

14.2017