01.03.2017

У літній сезон 2017 року винниківчани отримали можливість обробляти городи на землях, виділених учасникам АТО

Chto_mozhno_posadit_v_mae_na_ogorode

Винниківчани, які обробляють городи на територіях, виділених учасникам АТО матимуть змогу засадити та зібрати урожай у 2017 році.

Про це йшлося на спільній нараді у кабінеті міського голови Винник Володимира Квурта з містянами, які ведуть сільськогосподарську діяльність (за участю активіста Володимира Барана та ін.) та представниками учасників АТО (Олег Янда, Юрій Солтис та ін.), які отримали земельні ділянки у Винниках на даних територіях.

Зокрема, учасники наради дійшли згоди про те, що сезон весна-літо-осінь 2017 року винниківчани безперешкодно використовуватимуть землю для посіву, садіння чого-небудь, виконуватимуть цикл сільськогосподарських робіт на полі в районі Кільцевої дороги у Винниках.

Share on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Травень