26.10.2017

У КЦ «Дозвілля» завершено тепломодернізацію будівлі

20171018_100325

Успішно завершено проект «Капітальний ремонт нежитлової будівлі Культурного центру «Дозвілля» за адресою вул.Шевченка,3а у м.Винники (тепломодернізація будівлі)».

Вартість проекту 358,734 тис. грн., з яких левова частка 178,734 тис. грн. – отримана з бюджету Львівської обласної ради в рамках програми «Обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку»; 115,000 тис. грн. – отримано з бюджету Винниківської міської ради; 65,000 тис. – фінансовий внесок ГО «Інститут активної громади».

«Відновлення системи опалення приміщень Культурного центру «Дозвілля» забезпечить проведення на належному рівні творчих, спортивних занять, розвиткових заходів для дітей та молоді м.Винники», – коментує заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Результати виконаних робіт:

– встановлено сучасну систему теплопостачання приміщень будівлі закладу – встановлено електрокотел потужністю 45 кВт, інстальовано трубно радіаторну систему – хол, актовий зал, інші кімнати з можливістю регулювання тепла в залежності від погодних умов (2-й поверх повністю);

– покращено умови перебування (температурний режим в приміщенні) для відвідувачів Культурного центру «Дозвілля» опалювального сезону, створено комфортним простір для творчого, освітнього та спортивного розвитку дітей, молоді та дорослих у позашкільний час;

Автор проекту Остап Готь

Зазначимо, що проведені роботи стали початком для проведення тепломодернізації і теплоізоляції будівлі для покращення класу енергоефективності КЦ «Дозвілля».

Share on Facebook13Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2018