У госпіталі у Винниках відзначили 117 річницю від народження Юрія Липи

20170505_112443

Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім.Ю.Липи, Лікарське католицьке товариство Асоціація лікарів католиків, Благодійний фонд «Призначення» спільно з Винниківською міськрадою провели захід з вшанування річниці народження Юрія Липи.

Під час заходу присутні згадували про життя, творчість та професійні навики Юрія Липи, декламували вірші, слухали музичні твори у виконанні скрипаля Богдана Дворника.

«Талантом, величчю, постаттю Юрія Липи неможливо не захоплюватися, – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Своєю трилогію, своїм триєднанням: філософа, лікаря, письменника-поета він запалює наші душі, запалює наші серця. Своєю діяльністю і своїм походом він зшиває Схід і Захід України – Полтава, Одеса, Винники, Яворів. І нам вдвічі приємніше, що найбільший заклад нашого міста Винники носить ім’я цього видатного діяча».

Богдан Шустер подякував від імені влади, присутніх в залі та громади міста організаторам заходу-спомину та виконав твір «Дивлюсь я на небо та й думку гадаю…» .

У заході взяли участь: заступник головного лікаря обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих, головний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з медичної допомоги учасникам Революції Гідності і АТО Андрій Сав’юк, заступник міського голови Винник Богдан Шустер, керуюча справами Винниківської міськради, голова громадської наглядової ради госпіталю Любов Шуберт, віце-президент Благодійного фонду «Призначення» імені Юрія Липи Дмитро Сапіга, члени фонду: актриса Тетяна Павелко, лікар Тетяна Пригодська, скрипаль Богдан Дворник.

Share on Facebook20Share on Google+0Tweet about this on Twitter

24.2017