10.02.2017

У дитячій бібліотеці м.Винники розпочався капітальний ремонт даху

WIN_20170209_12_45_43_Pro

Винниківська міськрада розпочала ремонт даху будівлі дитячої бібліотеки Винник.

«Дах будівлі, у якій знаходиться дитяча бібліотека у вкрай аварійному стані, ремонтники приступили до ремонтних робіт, – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Термін виконання робіт залежатиме від погодних умов».

Також, уже найближчим часом, розпочнеться якісне облаштування навколишнього простору біля бібліотеки для цікавого і змістовного дозвілля дітей у позашкільний час. Який буде реалізований за кошт міського бюджету та Громадського бюджету, проект якого розробили спеціалісти міжнародного відділу міськради Валерій Підпалюк та Роман Хім’юк.

Нагадаємо, минулого року Винниківська міськрада провела та під’єднала каналізаційну мережу та мережу водопостачання, облаштувала санвузол, замінила двері, вентилізаційну витяжку, встановила сигналізацію та виконала санітарну побілку.

18.2017