т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.01.2017

У дорослій бібліотеці Винник відбулась Різдвяна коляда

WIN_20170125_14_09_04_Pro

Громадська організація «Золоті роки» і хор «Золоті літа», ансамблі Народного дому Винник «Стожари» та «Винниківчани» вітали дорослу бібліотеку Винник, читачів та гостей з Різдвяними святами.

Віншування, колядки та щедрівки, що лунали з вуст ансамблів, були сповнені надії на краще майбутнє.

«Сьогодні ми зібрались таким вишуканим товариством по дуже гарній традиції – ми колядуємо. Україна колядує! І дуже хотілось в бібліотеці коляди, – каже Ірина Андрухів. – Оскільки запрацював Клуб сеньйорів 55+, то в межах цієї програми і співпраці з організацією «Золоті роки» сьогодні маємо виступи хору «Золоті літа» і наших ансамблів «Винниківчани» та «Стожари»».

Після почергових колядувань та віншувань колективів, подякувала присутнім начальник відділу гуманітарної політики та соціального захисту Зоряна Корчовська:

«Від міської влади перш за все дякую нашим гостям зі Львова, які сьогодні потішили нас молитвою, бо коляда – це молитва. Зараз дуже гарний час, – зазначила п.Зоряна, – ми можемо напряму звернутися до Бога, можемо попросити в час коляди і віншувань усіх гараздів собі і родинам».

Відзначила Зоряна Корчовська і молодіжний колектив ансамблю «Стожари», які виконали коляду у новій інтерпретації та ансамбль «Винниківчани», у складі якого сьогодні виступила і директор Народного дому Винник Наталія Вінярська.

На завершення гості свята поспілкувались за філіжанкою кави зі солодощами.

20.2017