17.02.2018

У бібліотеці для дітей м.Винники розпочався внутрішній ремонт приміщень

20180216_162837-2

Винниківська міськрада продовжує відновлення приміщення бібліотеки-філії №35 для дітей у м.Винники.

Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Після проведення та під’єднання каналізаційної мережі та мережі водопостачання, облаштування санвузла, заміни дверей, вентилізаційної витяжки, встановлення сигналізації та облаштування громадського простору довкола бібліотеки, уже ведуться ремонтні роботи у залах бібліотеки, сховищі та технічних приміщеннях.

Після завершення у бібліотеці буде влаштовано ігрову кімнату для найменших відвідувачів, в якій діти зможуть проводити свій вільний час, творчо та інтелектуально розвиваючись», – розповів Шустер.

За словами адміністрації закладу, обслуговування користувачів у читальній залі бібліотеки відбувається у звичному робочому режимі.

Share on Facebook5Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Липень