Тренінг «Активні громадяни» відбудеться у Винниках

dsc_0377

Британська рада, ГО «Інститут суспільних ініціатив» та Винниківська міськрада проведуть тренінг «Активні громадяни» у дорослій бібліотеці Винник 25-26 березня.

«Активні Громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, що спрямована співпраці з українською молоддю, проведенню тренінгів та майстер-класів, присвячених тому, як взаємодіяти з громадою, вести міжкультурний діалог у суспільстві, вирішувати конфлікти та виховувати майбутніх лідерів.

Співорганізаторами й учасниками зустрічі стали: Бібліотека для дорослих у м.Винники, ГО «Інститут Активної Громади», ЛМГО «Золота молодь Винник», Формація «Це Винники, друже!», Молодіжна рада при Винниківській міській раді.

Нагадаємо, що в минулому році в рамках програми “АГ” у Винниках було реалізовано 2 проекти:

1. Встановлення зупинки громадського транспорту на вул.Івасюка

2. Інформаційно-просвітній проект і використовуємо енергію розумно” виконувався у школах нашого міста

Травень

25.2018