т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

15.01.2017

Традиційний 17 турнір з настільного тенісу «Різдвяна зірка» відбувся у Винниках

WIN_20170115_10_39_20_Pro

Майстер спорту Ігор Яросевич зібрав у Винниках найсильніших ветеранів настільного тенісу Львівської області.

Впродовж дня відбувались виснажливі поєдинки між гравцями та, як зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер, перемагає дружба, незважаючи на те, що медалі і кубки знайшли своїх власників.

У змаганнях взяли участь понад двадцять гравців рівня майстра спорту.

«Практично усі учасники грали у вищій лізі на рівні майстрів спорту, серед нас є і чемпіони України в різних кваліфікаціях, призери міжнародних турнірів», – зазначив організатор Ігор Яросевич.

Судив турнір досвідчений тренер Віктор Недовес.

Багаторічний незмінний організатор турніру показав міському голові Винник Володимиру Квурту архівні фотографії усіх попередніх змагань, які відбувались практично щорічно, з вимушеними перервами організаційного характеру.

18.2017