29.03.2016

Тетяну Патер нагороджено почесним званням «Заслужений працівник культури України»

91275973

Президент нагородив викладача Львівської державної школи мистецтв № 9, художнього керівника та головного балетмейстера Народного ансамблю танцю «Святослав» Тетяну Патер почесним званням «Заслужений працівник культури України»

Про це йдеться в указі Президента України від 4 березня 2016 року.

Відзнаку від імені Президента України вручили Голова обласної ради Олександр Ганущин та Голова облдержадміністрації Олег Синютка сьогодні, 29 березня, на сесії Львівської обласної ради.

Голова м. Винники Володимир Квурт, виконавчий комітет Виниківської міської ради, батьки та діти вітають Тетяну Патер з високою урядовою нагородою.

Нагадаємо, звання «Заслужений працівник культури України» присвоюється працівникам культурно-освітніх закладів, театрально-концертних і циркових організацій, редакцій, видавництв, підприємств поліграфії, кінофікації, архівів, охорони пам’яток історії та культури, туристично-екскурсійних установ і організацій, активістам культурологічних громадських організацій і товариств, учасникам професійних та аматорських художніх колективів, іншим працівникам культури за вагомий внесок у розвиток духовної культури, популяризацію у світі культурно-мистецької спадщини України

21.2017