30.07.2018

Територію будівництва центру Святої Софії Премудрості Божої у місті Винники прибирають

38011822_2068493316701408_5597816204715622400_n

Винниківська міськрада продовжує наводити благоустрій на територіях храмів міста.

«Територію навколо святині прибирають та викошують травостій. Кожен з нас є відповідальним за те, щоб наше місто було чистим. Подібні роботи у місті здійснюють систематично», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Нагадаємо, 2013 року у Винниках з благословення Владики Венедикта відновилося будівництво греко-католицького храму Святої Софії після 20-річної перерви. Новий час поставив перед будівничими нові виклики, і за рекомендацією високого духовенства було прийнято рішення розширити призначення цієї споруди.

Ініціатором нового греко-католицького храму стало Церковне братство храму Воскресіння на чолі з отцем Петром Паньківим. У той час найактивнішими та найініціативнішими братчиками, які стали біля витоків цієї будови, були Роман Партика, Петро Кондришин, Левко Яремко, Володимир Борух, Ярослав Хомич, Богдан Гарапа, Михайло Стефанишин, Іван Лешневський, Богдан Луців, Богдан Дзьордзь, Мирон Банадига та Орест Кравчик. Активний учасник громадського і церковного життя міста, депутат ВМР першого демократичного скликання Петро Кондришин й сьогодні опікується будівництвом храму, як і 25 років тому.

Серпень

17.2018